Факультет біомедичної інженерії
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Menu

Новини та події

Опубліковано додаткові бали, які враховуються в рейтинг успішності студента, в зимову екзаменаційну сесію 2021/2022 н.р.

Medal
За розвиток медичної інженерії та впровадження фундаментальних досліджень у галузі кардіології та кардіохірургії Настенко Є. А. було вручено МЕДАЛЬ ІМЕНІ М. М. АМОСОВА. Бажаємо нових наукових досягнень у галузі кардіології та кардіохірургії, а також здоров'я та успіхів у вихованні та освіті студентської молоді. Доктор біологічних наук, кандидат технічних наук, висококваліфікований спеціаліст у галузі медичної інформатики та обчислювальної фізіології, зав. відділом інформаційних технологій та математичного моделювання фізіологічних процесів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова.

11 грудня 2021 відбудеться день відкритих дверей.

Завітайте!

Наказ

Привіт вступник! Вже в цю суботу, день відкритих дверей Київського політеху!

Запрошуємо вас приєднатися та задати якомога більше питань, які вас турбують. 11 грудня, в прямому ефірі в офіційному Телеграм-чаті https://t.me/vstup_kpi_chat. Представники факультету біомедичної інженерії будуть раді допомогти та відповісти на всі запитання.

Чекаємо!

Незабаром (15-16 листопада 2021) на базі ББЗЛ ФБМІ відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція "Фізична терапія, ерготерапія та споріднені реабілітаційні технології. БІОБЕЗПЕКА ТА СУЧАСНІ РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ"

Сторінка 1 із 52

Наверх